146

Zászkaliczky Ágnes (1980)

Portré gyümölcsökkel (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 120 cm
j.j.l.: Ágnes Zászkaliczky
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%