Zászkaliczky Ágnes (1980)

Portré gyümölcsökkel (2021)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 120 cm
j.j.l.: Ágnes Zászkaliczky

Ár: 770 000 Ft (2 139 EUR*, 2 355 USD*)