Kacziány Aladár: Zichy Eleonóra portréja

114

Kacziány Aladár (1887-1978)

Zichy Eleonóra portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 29,5 x 23 cm
j.b.l.: Kacziány
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%