Halvax Gyula (1906-1984)

Zivatar a Balaton felett

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 90 cm
j.j.l.: Halvax Gyula

Ár: 308 000 Ft (990 EUR*, 1 071 USD*)