490

Kántor Lajos (1922-2013)

Zöld–sárga csendélet

olaj, vászon
60x80 cm
j. j. l.: Kántor L
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Villámáron elkelt: 117 000 Ft