376

Somos Miklós (1933-2009)

Zöld sapkás leány

akvarell, papír,
33 x 38 cm,
j.j.l.: Somos 964
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%