Kernstok Károly: Zongoránál

163

Kernstok Károly (1873-1940)

Zongoránál

olaj, vászon, 22 x 23 cm, j.n. hátoldalán: MNG bírálati szám: 603/982

Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%