12

Barabás Márton (1952)

Zsiráflépcső zongoraívvel (1993)

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 150 cm
j.h.: Barabás M
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%