83

Zsolnay díszkulacs virágdekorral

festett, mázas fehércserép, 30 cm,
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, Made in Austria-Hungaria márkajelzés 705-ös formaszám, nyaka restaurált
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%