82

Zsolnay díszkancsó orchidea dekorral

Technika: festett mázas fehércserép plasztikus aranyozott díszítményekkel
Méret: 33 cm (szájméret: 10 cm)
jelezve: masszába nyomott Zsolnay Pécs Made in Austria-Hungaria márkajelzés, bélyegzett Öttemplom márkajelzés, 4124 fazonszám
HUF 260 000 — 320 000
EUR 835 — 1 028
USD 904 — 1 113

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%