Zsolnay Díszkanna Népies Dekorral

174

festett mázas fehércserép, 20 x 18 cm, jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom domború körpecsét márkajelzés, 1095-ös fazonszám, restaurált, Nikelsky Géza dekorral, 1909 körül
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%