Zsolnay dísztál homár és kígyó dekorral

többszínű, savmaratott opak eozinmázas fehércserép,
18 cm,
jelzett: három pajzsos Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés, 6103-as formaszám,
restaurált