145

Zsolnay díszváza

többszínű, savmaratott opak eozinmázas fehércserép,
18 cm,
jelzett: Zsolnay Pécs, 6995-ös formaszám,
restaurált
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%