Zsolnay díszváza ezüst szájjal

150

opak és transzparens eozinmázas fehércserép, 25 cm, jelzett: domború körpecsétZsolnay Pécs öttemplom márkajelzés, eredeti etikettcimkével 6817-es formaszám, restaurált
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%