Zsolnay Díszváza Magyaros virág dekorral

182

opak és transzparens eozinmázas porcelán, 27,5 cm, jelzett: eozinnal bélyegzett Hárompajzsos Zsolnay Pécs Öttemplom, Made in Hungary márkajelzés, 74? Fazonszámmal, restaurált,
1970 körül
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%