147

Zsolnay kakas kiöntő

többszínű opak eozinmázas fehércserép,
37 cm, jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét márkajelzés, 5945 formaszám,
restaurált
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 333 EUR*, 1 468 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%