Zsolnay kaspó kristálymázas dekorral

181

mázas fehér cserép, 18 x 25 cm, jelzett: domború körpecsét, restaurált
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%