99

Zsolnay Kaspó Millenium dekorral

Technika: opak fehércserép
Méret: 9 x 13 cm
1900-as évek eleje, jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom domború körpecsét, 644-es fazonszám, restaurált
HUF 950 000 — 1 200 000
EUR 2 639 — 3 333
USD 2 905 — 3 670

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 806 EUR*, 1 988 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%