186

Zsolnay kaspó pár

eozinmázas keménycserép,23 x 17,5 x 11,5 cm
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs Öttemplom márkajelzés, fazonszám: 3979, , 1900 körül, apró sérüléssel
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%