Zsolnay kaspó virágdekorral

138

Zsolnay kaspó virágdekorral

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 14 x 26 cm
jelzett: domború körpecsét Zsolnay Pécs Öttemplom márkajelzés, 7539-es fazonszám, restaurált
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%