Zsolnay kaspó virágdekorral

Zsolnay kaspó virágdekorral

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 14 x 26 cm
jelzett: domború körpecsét Zsolnay Pécs Öttemplom márkajelzés, 7539-es fazonszám, restaurált