Zsolnay kinálótál kakadúval

77

Zsolnay kinálótál kakadúval

Technika: opak eozinmázas kerámia
Méret: 10,5 x 13 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom 3 pajzsos márkajelzés, Made in Hungary
sérült
HUF 80 000 — 100 000
EUR 222 — 278
USD 245 — 306

Kikiáltási ár: 38 000 Ft (106 EUR*, 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%