Zsolnay kinálótál kakadúval

Zsolnay kinálótál kakadúval

Technika: opak eozinmázas kerámia
Méret: 10,5 x 13 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom 3 pajzsos márkajelzés, Made in Hungary
sérült

Ár: 55 000 Ft (153 EUR*, 168 USD*)