Zsolnay kínálótál fácánnal
Zsolnay kínálótál fácánnal
Zsolnay kínálótál fácánnal

146

Zsolnay kínálótál pávával

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 16 x 38 cm
jelzett: bélyegzett hárompajzsos Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés, 6072 fazonszám, talpán csorbulás, bóbita restaurált
Mack Lajos formaterve alapján
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%