Zsolnay Kínálótál Virág dekorral

192

festestt mázas fehércserép, 7,5 x 11,5 cm, jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, kékkel bélyegzett Zsolnay Pécs Öttemplom TJM márkajelzés, restaurált
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%