Zsolnay marabúk
Zsolnay marabúk

Zsolnay marabúk

Technika: transzparens eozinmázas fehércserép
Méret: 11 x 18 x 12 cm
jelzett: pontozott körpecsét Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés, Wünsch Ernő dekorterve alapján, restaurált