Zsolnay óriás Díszkaspó

Technika: festett mázas aranyozott fehércserép,Áttört Plasztikus Díszítéssel,
Méret: 38 x 58 cm
jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom, Teréz Júlia Miklós márkajelzés
1880 körül