Zsolnay Óriáskaspó aljal, perzsa dekorral

Zsolnay Óriáskaspó aljjal, perzsa dekorral

Technika: festett mázas pirogránit
Méret: 80 x 65 cm
jelzett: máz alatt kékkel bélyegzett: Zsolnay Pécs Öttemplom TJM márkajelzés, restaurált, 1880 körüli