Zsolnay perzsa macska, Matyasovszky (transzparens eozinmázas fehércserép)

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935)

Zsolnay perzsa macska

Méret: 31 x 12 x 14 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét
8289 faconszám
füle restaurált