Zsolnay perzsa macska, Matyasovszky (transzparens eozinmázas fehércserép)

131

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935)

Zsolnay perzsa macska

Méret: 31 x 12 x 14 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét
8289 faconszám
füle restaurált
HUF 800 000 — 1 000 000
EUR 2 222 — 2 778
USD 2 446 — 3 058

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%