Zsolnay rokokó díszkiöntő áttört és plasztikus díszítésekkel

135

Zsolnay rokokó díszkiöntő

festett mázas fehércserép, áttört és plasztikus díszítésekkel, 57 x 28 x 14 cm, jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs márkajelzéssel, 4713-as fazonszám, 1895 körül, talpán restaurált
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%