Zsolnay szalonnázó paraszt

Zsolnay szalonnázó paraszt

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 37 x 25 x 17 cm
jelzett: bélyegzett három pajzsos Zsolnay Pécs öttemplom, Made in Hungary márkajelzés, 9424 fazonszám, kés restaurált