Zsolnay szalonnázó paraszt

125

Zsolnay szalonnázó paraszt

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 37 x 25 x 17 cm
jelzett: bélyegzett három pajzsos Zsolnay Pécs öttemplom, Made in Hungary márkajelzés, 9424 fazonszám, kés restaurált
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%