Zsolnay szecessziós kínálótál nőalakkal

120

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 11 x 22 cm
jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom, Made in Hungary hárompajzsos márkajelzés, 7456-os fazonszám, restaurált
Mack Lajos formaterve alapján
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%