Zsolnay szecessziós kínálótál nőalakkal

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 11 x 22 cm
jelzett: Zsolnay Pécs Öttemplom, Made in Hungary hárompajzsos márkajelzés, 7456-os fazonszám, restaurált
Mack Lajos formaterve alapján