Zsolnay szecessziós kisváza virág dekorral

Technika: opak eozinmázas fehércserép
Méret: 20,5 cm
jelzett: domború körpecsét Zsolnay Pécs Öttemplom márkajelzés, 7664-es fazonszámmal, 1905 körül, restaurált