Zsolnay teáskészlet perzsarózsa dekorral

148

Hatszemélyes Zsolnay teáskészlet perzsarózsa dekorral

festett, mázas fehércserép,
kanna:9 x 13 cm
kiöntő (füle restaurált): 9 x 13 cm
(6 db) csésze és alj: 5 x 15 cm
jelzett: máz alatt kékkel bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom (TJM) Teréz, Júlia, Miklós márkajelzés, masszába nyomott Zsolnay Pécs 181- fazonszám
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%