68

Zsolnay tojástartó lótusz dekorral

festett mázas fehércserép, 4 x 9 cm,
jelzett: masszába nyomott Z.W. márkajelzés,
1890 körül, pereme sérült
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%