Zsolnay üvegtechnikás díszváza

Technika: festett, mázas aranyozott fehércserép
Méret: 16,5 cm
talpán apró csorbulással, jelzett: máz felett arannyal bélyegzett öttemplom márkajelzés, 2246 fazonszám, 1887-1889 között, REPRODUKÁLVA: Csenkey-Hárs-Weiler Zsolnay-A gyűjtők könyve116. kép