Zsolnay üvegtechnikás díszváza

192

VILLÁMÁRON ELKELT (Zsolnay üvegtechnikás díszváza)

Technika: festett, mázas aranyozott fehércserép
Méret: 16,5 cm
talpán apró csorbulással, jelzett: máz felett arannyal bélyegzett öttemplom márkajelzés, 2246 fazonszám, 1887-1889 között, REPRODUKÁLVA: Csenkey-Hárs-Weiler Zsolnay-A gyűjtők könyve116. kép
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%