Zsolnay Váza Pávaszemes Dekorral

156

opak eozinmázas fehércserép, 28 cm, jelzett: bélyegzett hárompajzsos Zsolnay Pécs Öttemplom, Made in Hungary márkajelzés,
restaurált, repedt
analógia: Csenkey Éva - Hárs Éva - Weiler Árpád: Zsolnay gyűjtők könyve, Bp., Corvina, 2003, 174. kép
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%