Zsolnay váza pávaszemes dekorral

Technika: opak eozimmázas fehércserép
Méret: 35 cm
jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom piros körpecsétes márkajelzés, olvashatatlan fazonszám, restaurált