Zsolnay váza perzsa dekorral

124

Zsolnay váza perzsa dekorral

Technika: festett, mázas fehércserép, plasztikus áttört díszítményekkel,
Méret: 30 cm
jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs márkajelzés, arannyal bélyegzett öttemplom, 2081 fazonszám,
szája restaurált
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%