157

Szadai Lajos (1902-1961)

Zsuzsanna és a vének

Technika: olaj, vászon
Méret: 82 x 105,5 cm
hátoldalon: kiállítási etikett - Kiállítva: Györ, Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum, 2014. március 13. - május 31.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%